fbpx
 

Najczęściej zadawane pytania?

1. Gdzie można odebrać samochód?

Samochód można odebrać przy siedzibie firmy ELMAR Premium, która znajduje się w kompleksie City Park w Poznaniu, jak do Nas dotrzeć można sprawdzić na Google Maps w dziale kontakt. Istnieje również możliwość uzgodnienia indywidualnego miejsca odbioru samochodu lub podstawienia auta pod wskazany adres.

2. Czy mogę przedłużyć wynajem auta?

Przedłużenie wynajmu jest możliwe wyłącznie w przypadku kiedy samochód nie jest zarezerwowany na kolejne dni przez inne osoby. Wówczas należy przyjechać autem do siedziby firmy ELMAR Premium w City Park Poznań i podpisać stosowne dokumenty przedłużające okres wynajmu auta na kolejne dni.

3. Czy mogę skrócić wynajem auta?

Nie można skrócić wynajmu samochodu z powodu utraty przez ELMAR Premium, możliwości zaoferowania wynajmu właśnie tego auta dla innych osób, w czasie kiedy auto było zarezerwowane i przeznaczone wyłącznie dla osoby zawierającej umowę. Wtedy auto automatycznie jest nie dostępne dla innych osób.

4. W jaki sposób zwracana jest kaucja?

Kaucja zwracana jest gotówką w dniu oddania samochodu. Stan techniczny i wizualny samochodu jest sprawdzany podczas zwrotu pojazdu, czy zgadza się z stanem podczas wydania auta. Kaucja jest tylko tymczasowym zabezpieczeniem, a każdemu z Nas zależy na zadbaniu o samochód.

5. Co w przypadku uszkodzenia auta?

Każdy samochód przed wydaniem do użytkowania jest sprawdzany pod względem technicznym i wizualnym, a stan techniczny samochodu jest zapisany i sfotografowany, aby uniknąć nieporozumień przy ewentualnym uszkodzeniu samochodu. Bardzo rzadko zdarzają się sytuacje uszkodzenia auta.

6. Jaka jest wysokość kwoty rezerwacji?

W celu rezerwacji wybranego samochodu, ELMAR Premium pobiera tylko 20% całości kwoty za wynajem. W kwotę rezerwacji nie wlicza się kaucji, która jest płatna w całości w dniu wynajmu auta. Kaucję wpłaca się przelewem bankowym lub za pomocą karty płatniczej.

Dlaczego my?

Samochody premium

Wyjątkowe i rzadkie, modele segmentu premium na naszych ulicach.

Najlepsza oferta

​​Jasny cennik, proste zasady i mało formalności. Tobie zostaje wyłącznie radość z jazdy.

Rabaty i vouchery

​​Specjalna oferta rabatowa dla stałych klientów. Mamy dla Ciebie program lojalnościowy.

​​Dogodna lokalizacja

Auto odbierzesz w siedzibie firmy lub podstawimy w wybrane przez Ciebie miejsce.